Wiosenne pomysły na trening

TALLY WEiJL
04/09/2021

Ćwiczenia z gumą lub piłką

Super przyjemny trening w połączeniu z modnymi akcesoriami. Rozciągliwe gumy lub piłka gimnastyczna idealnie sprawdzi się podczs treningu w domu. Zwłaszcza ćwiczenia z modnymi gumami sprawią, że wzmocnisz wiele partii swojego ciała.

Lekki stretching w połączeniu z jogą

Propozycja dla wszystkich leniuszków, którzy nie lubią się zbytnio spocić. Wystarczy 30 minut, aby zauważyć różnicę w samopoczuciu. Polecamy ten trening i sami biegniemy trochę się porozciągać.

Alternatywa: przejeżdzka rowerem

Jeśli naprawę sport przyprawia Cię o zawał serca, może idealną opcją dla Ciebie będzie wycieczka rowerowa. Spakuj do plecaka wodę oraz owoce, zabierz ze sobą bff i wyruszcie na krótką przejażdzkę do pobliskiego parku.

A jeśli serio nie znosisz wysiłku fizycznego, mamy dla Ciebie wskazówkę jak zamienić tę aktywność w przyjemność. Za każdy wykonany trening postaraj się nagrodzić. Nie musi to być nic wielkiego…masz tak wiele opcji. Traktuj swoje ciało z życzliwością, dbaj o nie, a przy okazji spraw sobie mały prezent. Może to być zdrowa przekąska, ale przecież możesz wybrać się na małe zakupy online. Tylko podpowiadamy! 😀

Odkryj stylizacje idealne do ćwiczeń w domu na: www.tally-weijl.com