Porozmawiajmy o porannym wstawaniu ☕️

TALLY WEiJL
01/21/2021

Jeśli twoja standardowa odpowiedź na pytanie „Jesteś rannym ptaszkiem?” brzmi „Nic nie mów tylko zrób więcej kawy”, powinnaś rozważyć przeczytanie poniższych punktów. Mamy listę kilku super tipów, które sprawią, że pobudka rano będzie o wiele przyjemniejsza. Spoko…podziękujesz nam później. 😉

1. Przestań oglądać Netflixa do 3:00 w nocy

My też uwielbiamy oglądać seriale. Ale oglądanie ich do późnej nocy nie jest najlepszą rzeczą przed spaniem, kochanie. Powszechnie uważa się, że potrzebujemy od 7 do 9 godzin snu w ciągu doby. A to jest około jedna trzecia dnia! Podczas snu skóra regeneruje się, poziom stresu obniża się, a mózg zapamiętuje to, czego się nauczyłeś. Wyznacz sobie dzienny limit odcinków, aby zapewnić sobie dobrą zabawę, naładować akumulatory i obudzić się świeższym niż kiedykolwiek.

2. Zaktualizuj swój dźwięk budzika

Jeśli używasz tego samego alarmu od miesięcy, być może zauważyłaś, że po pewnym czasie przyzwyczaiłaś się do niego i już go nie słyszysz. Szybka korekta: Aktualizuj od czasu do czasu swój dzwonek budzika. Propozycja: wybierz tylko muzykę, którą kochasz, aby poprawić swój poranny nastrój. Nie wybieraj: muzyki, która będzie Cię denerwować, naprawdę nie musisz sobie tego robić, szefowo.

3.  Wybierz outfit dzień wcześniej

Nie zaczynaj dnia od załamania nerwowego…w rezultacie będziesz spóźniona, a w dodatku bez odpowiedniej stylizacji. Przygotuj wszystko dzień wcześniej albo wieczorem przed pójściem spać. Z pewnością będziesz bardziej zrelaksowana niż rano…5 minut przed rozpoczęciem spotkania na Zoomie. 👀

4. Rozpieszczaj siebie od samego rana

Wygląda na to, że dobry początek dnia  wpływa na twój nastrój przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy jesteś podekscytowana zrobieniem sobie potrójnego cappuccino z dodatkową pianką, zrobieniem domowej roboty bananowo-czekoladowych naleśników na śniadanie (gorąco to polecamy), wypróbowaniem nowej szminki, czy po prostu wprawieniem się w dobry nastrój przy ulubionej muzyce… ZACZNIJ SIĘ ROZPIESZCZAĆ od samego rana. Obiecujemy, że to zadziała.

Pomyśleliśmy, że będziesz zainteresowana…