Gwiazdy, które otworzyły się na temat zdrowia psychicznego

TALLY WEiJL
05/27/2021

Temat zdrowia psychicznego dotyczy nas wszystkich. Nigdy nie wiadomo, co tak naprawdę dzieje się z daną osobą – lub za idealnie wypielęgnowanymi kanałami Instagrama. Te gwiazdy opowiedziały o swoich obecnych lub przeszłych problemach ze zdrowiem psychicznym. Aby wspierać innych, dzielić się miłością i pomóc znaleźć odwagę, by o tym głośno mówić.

Addison Rae

Instagram @addisonraee

Królowa TikToka – Addison Rae otworzyła się ostatnio na temat tego, jak ciągłe skupianie na sobie wszystkich oczu negatywnie wpłynęło na jej obraz ciała i pewność siebie. Odkąd sięgnęła po pomoc, czuje się lepiej i dlatego świadomość zdrowia psychicznego jest dla niej tak ważna.

Billie Eilish

Instagram @billieeilish

Zdobywczyni Grammy Billie Eilish opowiedziała o swojej depresji i o tym, jak nagła sława nią wstrząsnęła – do tego stopnia, że miała myśli samobójcze. Dziś czuje się już lepiej i prosi swoich fanów: „Proszę, dbajcie o siebie i bądźcie dla siebie dobrzy”.

Lizzo

Piosenkarka Lizzo postanowiła ostatnio otwarcie opowiedzieć o tym, że cierpi na depresję. Po ogłoszeniu tego faktu jest niezmiernie wdzięczna za ciepły, wspierający i pełen miłości odzew ze strony swoich fanów.

Kendall Jenner

Instagram @kendalljenner

Kendall ujawniła w Vogue, że zmaga się z lękiem i opowiedziała o swoich objawach takich jak duszności i negatywne myśli. Jest zwolenniczką destygmatyzacji chorób psychicznych w tym lęku, który obecnie jest tak powszechny.

Lily-Rose Depp

Instagram @lilyrose_depp

Modelka i aktorka opowiedziała o tym, że w młodości cierpiała na anoreksję. Dziś Lily-Rose Depp wyzdrowiała i chce przekazać pozytywną wiadomość ludziom cierpiącym na zaburzenia odżywiania: tak, możesz je pokonać.  

Dua Lipa

Instagram @dualipa

Brytyjska gwiazda popu Dua Lipa opowiedziała niedawno o tym, jak była obiektem prześladowań w sieci i jak wiele cierpienia i niepokoju jej to wtedy przysporzyło. Dziś uważa, że ten bolesny epizod uczynił ją silniejszą i zobowiązuje się do życzliwości wobec innych.

A TAK PRZY OKAZJI, TUTAJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ INSPIRACJI!

Pssst… odkryj najgorętsze nowości na www.tally-weijl.com <3