Miesiąc zdrowia psychicznego – Instagramowe konta, które kochamy

TALLY WEiJL
05/14/2021

Doskonale wiesz, że maj jest Miesiącem Świadomości Zdrowia Psychicznego. I właśnie teraz…może zastanawiasz się jak właściwie poruszyć ten temat, edukować się i wymieniać z innymi swoje doświadczenia. Cóż, media społecznościowe są do tego świetnym miejscem. Pozwól nam pokazać kilka kont, które uwielbiamy śledzić.

Nie wahaj się podzielić tymi sugestiami jeśli ktoś kogo znasz może właśnie teraz tego potrzebuje. ❤️

@werenotreallystrangers

Konto założone przez młodą fotografkę z 4 milionami obserwujących stało się prawdziwą rewolucją. Jej twórczość rozrzucona w różnych miejscach wnosi nową wartość do szarej codzienności i pomaga zmienić perspektywę z jakiej patrzymy na nasze życie.

@ohverlee

Ten profil ma aż 240K followersów, a jak nazywa go jego twórczyni ma on na celu dzielenie się pozytywną energią w formie podnoszących na duchu grafik. Spoiler: jest kolorowo.

@thegoodquote

Z prawie 23 milionami subskrybentów, ta ogromna społeczność stworzona przez młodą kobietę jest punktem odniesienia dla rozwoju osobistego i zdrowia psychicznego poprzez dyskusje i literaturę. Tutaj rozmawiamy o wszystkim z życzliwością. Twój must-have wśród profili w social mediach.

@thegoodquote

@wetheurban

Na tym profilu, które ma prawie 3 miliony zwolenników – znajdziesz mnóstwo cytatów, które promują miłość do siebie samego. Chodzi o pozytywną energię, nic więcej, nic mniej.

@dlcanxiety

  1. @dlcanxiety

Jedna z największych platform na Instagramie poświęcona lękom, panice i stresie – miejsce, w którym można nawiązać rozmowę na temat zdrowia psychicznego, posłuchać ekspertów i uzyskać wskazówki jak radzić sobie z własnymi emocjami.

@dlcanxiety

TO BOOST YOUR MOOD EVEN MORE…

Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź co nowego słychać na: www.tally-weijl.com