Randka podczas lockdownu? Możesz liczyć na nasze wsparcie. 😏

TALLY WEiJL
01/28/2021

Zima za oknem, uwięzieni w domu, ale to nie powstrzyma nas przed byciem w nastroju na romans. Randka z naszą lepszą połówką bez wychodzenia z domu? Żaden problem! Nasze wskazówki sprawią, że spędzicie magiczny czas we dwoje…

Ten dzień zdecydowanie warto zacząć od porządnego śniadania. Co może być słodszego od śniadania w łóżku? A super przytulna sceneria sprawi, że zaczniesz dzień we właściwy sposób. Przygotuj miłosne naleśniki: wystarczy wyciąć je w kształcie serca, aby stworzyć romantyczną atmosferę.
Source: Pinterest.ch

Totalnie zakochana w Tally:

Pokusa, by zostać w łóżku przez cały dzień jest bardzo silna, ale skorzystaj z niedzieli w pełni i zaplanuj romantyczny spacer w swoim ulubionym ogrodzie. A jeśli pogoda się sprawdzi możesz przygotować mini piknik (nawet na ławce w parku 😉
Source: Pinterest.ch

Totalnie zakochana w Tally:

Kiedy się już sobą nacieszycie…(pamiętaj, aby nie zapominać o flircie nawet po wielu, wielu latach w tym samym związku) zaplanuj elegancką kolację w zaciszu domowym. Zrób niespodziankę swojej ukochanej osobie i ugotuj jej ulubioną potrawę. Bąbelki będą w tym dniu idealnym uzupełnieniem stołu. Oh… i nie zapomnij świecach.
Source: Pinterest.ch

Totalnie zakochana w Tally:

Nie masz zamiaru spędzić połowy wieczoru w kuchni? Żaden problem. Idealnym rozwiązaniem będzie zatem sesja pt. „Netflix & Chill”! Zgaś wszystkie światła, przygotuj małe przekąski i ciesz się tym casualowym wieczorem w towarzystwie ukochanej osoby.
P.s Ubierz się wygodnie, albo wcale hehe.


Source: Pinterest.ch

Totalnie zakochana w Tally:

Odkryj więcej stylizacji na romantyczny wieczór www.tally-weijl.com!