Kayla x Tally: wywiad z gwiazdą naszej kolekcji

TALLY WEiJL
02/26/2021

Mieszkająca w Berlinie gwiazda YouTube Kayla (@kayla_shyx) wystąpiła w swoich ulubionych produktach z naszej najnowszej kapsuły Matcha.

Mając bazę 550 tys. subskrybentów – Kayla regularnie pojawia się w czołówce najchętniej oglądanych filmów na YouTube. Ta utalentowana i zabawna Tally dziewczyna jest również prawdziwą inspiracją modową…jej styl to mieszanka casualu z nonszalancją, w zależności od nastroju. Obserwuj @kayla_shyx i dowiedz się więcej.

A w międzyczasie przeczytaj wywiad z Kaylą – trendsetterką pochodzącą z Berlina, ale mającą polskie korzenie.

Jaka jest Twoja rada dotycząca urody?

Wolałaby odpowiedzieć o wewnętrznym pięknie, a nie zewnętrznym. „Pewni siebie, szczerzy i akceptujący ludzie są najpiękniejsi”.

Co sprawia, że jesteś wyjątkowa?

Moja siła polega na tym, że nie udaje kogoś kim nie jestem, co jest bardzo rzadkie w tym świecie, „zwłaszcza w świecie influencerów” – dodaje Kayla. 😉

Kiedy czujesz się silna?

„Czuje się silna i niezależna, kiedy dobrze wykonuję swoją pracę i realizuję swoje cele”.

Jakie pytanie można zadać utalentowanym, młodym osobom?

„Co najbardziej lubisz w swojej pracy?” – o to zapytałabym każdą influencerkę, która wybierze coś dla siebie z mojej kolekcji (już wkrótce ;-))

Jak odpowiedziałabyś na swoje własne pytanie?

„Presja, która się z tym wiąże.” Nie jestem zmartwiona tym, że mogę być zapomniana, ani tym, że potrzebuje dużo czasu, aby stać się znana…(prawdziwa bossbabe ;-))

Na koniec wiadomość dla Ciebie od Kayli:

„Kochane Dziewczyny, mam nadzieję, że wywiad Wam się podobał, a my poznałyśmy się trochę lepiej. Aaaa i oczywiście delektujcie się swoją Matcha, kiedy już będziecie mogły ;-)”

ZAINSPIRUJ SIĘ JEJ STYLIZACJĄ: