Jak stworzyć przytulną przestrzeń biurową w domu

TALLY WEiJL
04/15/2021

Zacznij od porządków

Miejsce wykonywania naszych codziennych obowiązków może pobudzić nas do działania i dodać energii, dlatego tak ważną funkcję pełni otaczająca nas przestrzeń. Postaraj się, aby rzeczy znajdujące się dookoła Ciebie nie zakłócały Twojej wewnętrznej harmonii. Pierwszym krokiem zatem będą porządki.

Pinterest

HOME OFFICE:

Niezbędne akcesoria

Jak już uporasz się z generalnymi porządkami, zabierz się za organizację swojego miejsca pracy. Zbierz wszystkie niezbędne akcesoria, które są Ci potrzebne w codziennej pracy w jednym miejscu. Zaoszczędzisz czas i energię na ciągłe poszukiwanie rzeczy w swoim domowym rozgardiaszu. Możesz stworzyć przybornik na małe gadżety, a sama zobaczysz jak przyjemnie będzie płynąć czas w pracy (znaczy w domu :D).

Pinterest

HOME OFFICE:

Tablica korkowa z planem tygodnia

Pomocnym elementem może być również tablica korkowa. Możesz kupić dużą na całą ścianę, ale jeśli nie masz zbyt dużo miejsca wystarczająca będzie taka pasująca na Twoje biurko. Stwórz plan działania lub listę zadań na cały tydzień dla usprawnienia pracy.

Pinterest

HOME OFFICE:

Flower power

Spraw, aby Twoje domowe biuro było dla Ciebie oazą spokoju. Wnieś do swojej przestrzenii cząstkę siebie. Miłym akcentem będzie ulubiony bukiet wiosennych kwiatów, roślina doniczkowa albo świeczka.

Pinterest

HOME OFFICE:

Inspirujące plakaty i motywujące cytaty

Jeśli czasami cierpisz na brak odpowiedniej motywacji powieś na drzwiach, ścianie bądź lodówce inspirujące hasła lub cytaty, które lubisz. To mogą być słowa ulubionej aktorki, piosenkarki, pisarki…albo Twoje własne.  Nasza rada: spróbuj stworzyć własny slogan pobudzający do działania.

Pinterest

HOME OFFICE: