Tłuste włosy? Wiemy jak temu zaradzić.

TALLY WEiJL
05/07/2021

Przetłuszczające się włosy mogą być utrapieniem dla każdej z nas. Albo upinamy je w kok albo ciągle myjemy. Zastosuj się do naszych wskazówek jak sobie poradzić w takiej sytuacji. Zaufaj nam…nikt nigdy nie dowie się, że nie miałaś ochoty umyć włosów przed wyjściem z domu. To będzie nasz sekret.

Pinterest

Może starasz się zapuścić włosy, a może po prostu nie możesz sobie pozwolić na suszenie włosów na kilka chwil przed wyjściem z domu. Niezależnie od powodu koniecznie musisz wypróbować te proste sztuczki fryzjerskie.

KLASYCZNY KUCYK

Pinterest

To uniwersalne i łatwe upięcie jest idealne dla tłustych włosów. Wystarczy zebrać wszytskie włosy do tyłu i związać je wstążką.

DOPASUJ DO OUTFITU:

NOWY RODZAJ KOKA

Pinterest

Taki koczek zrobisz dosłownie w 2 minuty. Ta pełna swobody i nieładu fryzura pomoże Ci ukryć wiele grzechów. Górną część włosów zepnij w kok, a dolną spryskaj suchym szamponem.

DOPASUJ DO OUTFITU:

WERSJA WAKACYJNA

Pinterest

Bandana to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci uporać się z tłustymi włosami. Zawiąż swoją ulubioną chustę na włosach w kształcie trójkąta i przypnij ją spinkami.

DOPASUJ DO OUTFITU:

DOBIERANE WARKOCZE

Pinterest

Warkocze te są o wiele łatwiejsze do wykonania na włosach tłustych, ponieważ sprawiają, że są one bardziej zbite i mniej podatne na wysuwanie się pojedynczych włosków w ciągu dnia.

DOPASUJ DO OUTFITU:

Odkryj więcej stylizacji na www.tally-weijl.com