Drogi Mikołaju…

TALLY WEiJL
12/06/2020

Cześć Kochana! Mamy dla Ciebie listę idealnych prezentów dla Twoich przyjaciółek…i dla Ciebie! 2020 nie był zbyt udanym rokiem, dlatego szczególnie warto o siebie zadbać! Mamy propozycję dosłownie dla każdego. 😉

Jeśli Twoje przyjaciółki są UNIKATOWE, tak jak Ty, zatem potrzebujesz dla nich czegoś wyjątkowego.

Blair Waldorf

Lubi być szykowna i doskonale wie jak to zrobić. Potrafi docenić wszystkie najfajniejsze rzeczy w życiu: takie jak na przykład szampan czy prosecco. Zawsze podąża za najnowszymi trendami i nigdy Cię nie zawiedzie, nawet wtedy gdy się popisuje.

Odkryj look:

Domowniczka

Uwielbia przebywać w domu między innymi z powodu drzemek. Jej dom to jej królestwo otwarte dla każdego…

@birteko

Odkryj look:

BAD-AXX

Nigdy nie zawiedzie Cię podczas nocnych wypraw na miasto. Cokolwiek masz na myśli ona wie jak się bawić. Czy to wycieczka do pubu, czy noc w klubie…będzie pierwsza w kolejce.

@corinnemazzoli

Odkryj look:

Ukochana bałaganiara

source: pinterest.ch

Noce spędzacie na rozmowach przy czerwonym winie, ale to one mówią wszystko o Waszej przyjaźni. Czasami sprawia, że się wściekasz, ale jednocześnie bez niej nie możesz żyć.

Odkryj look:

Kontrola najważniejsza!

Source: Pinterest.ch

To właśnie ona (NIEŚWIADOMIE) sprawia, że czujemy się źle z jej doskonałością. Jest świetna w swojej pracy, zawsze ma dobre stopnie w college’u, nieskazitelną skórę, długie i lśniące włosy.  W tym roku podaruj jej odrobinę zabawy 😉

Odkryj look: