Tak się nosi TALLY #OwnIt

TALLY WEiJL
12/01/2020

Witamy na cotygodniowej rundzie naszych ulubionych stylizacji #OwnIt. Nieważne, czy wybierasz się na popołudniową herbatkę z przyjaciółkami, czy masz w planach maraton filmowy na Netflixie lub po prostu chcesz wyglądać bajecznie w domu – mamy na to radę.

P.S. Nie zapomnij dodać swojej Tally stylizacji na Instagrama z hasztagiem #OwnIt, aby zdobyć szansę na publikację na naszym blogu oraz w mediach społecznościowych!

Im zimniej, tym przytulniej. Pogoda staje się coraz zimniejsza, a bez względu na lockdown…cieplutkie bluzy stały się jeszcze bardziej kuszące niż kiedykolwiek.

W tym tygodniu zainspirujcie się śliczną @yuuky92, która wybrała super-cukierkowy zestaw (wiemy, że też taki chcesz ;-)).

@yuuky92

Zgarnij ten look:

Wyglądaj seksownie i czuj się wygodnie w tym samym czasie. Spędź weekend na czytaniu ulubionych książek oraz zakupach na www.tally-weijl.com (p.s odkryj naszą propozycję playlisty, która sprawdzi się idealnie podczas zakupów online: https://www.tally-weijl.com/blog/shopaholic-a-playlist-for-you-that-will-make-every-online-shopping-experience-more-pleasant/)

@yuuky92

Daj spokój…wiemy, że od dawna myślisz o tym zestawie 😉

Zgarnij ten look:

@yuuky92

Ten zestaw doda Ci pozytywnej energii, której możesz potrzebować podczas zimy.

Zgarnij ten look:

Odkryj naszą comfy zone na www.tally-weijl.com!