5 wskazówek dla wszystkich początkujących na Tik-Toku

TALLY WEiJL
03/25/2021
Pinterest.ch

1. INSPIRUJĄCE PROFILE

Stwórz listę Tik-Tokerów, których lubisz. Na samym początku warto inspirować się twórcami, których sama obserwujesz. Wybierz kilka profili, które sprawiają radość na Twojej buzi i zastanów się jaki profil Ty sama chciałabyś stworzyć. Pamiętaj tylko, że Tik-Tok to przede wszystkim miejsce gdzie króluje uśmiech.

2. MOODBOARD

Następnym krokiem będzie stworzenie moodbordu. Nie musisz używać programów graficznych, wystarczy złapać za kartkę, mazaki i stare gazety lub wydrukować insipiracje z komputera. Stwórz kolaż inspirujący Cię do dalszych działań.

P.s Możesz też stworzyć listę najpopularniejszych trendów obcenych na Tik-Toku. Śledź je wszystkie, a gwarantujemy, że Twoje konto szybko zdobędzie popularność.

3. EFEKTY SPECJALNE

Jedna z ważniejszych zasad na Tik-Toku. Nie zapomnij o efektach specjalnych! Możesz dodawać napisy do swoich filmików, odpowiednio je przycinać, nakładać filtry, a nawet dźwięk! Na co czekasz? Masz tyle możliwości! Zacznij działać!

4. STWÓRZ WŁASNY CHALLENGE

Jeśli naprawdę chcesz zostać gwiazdą Tik-Toka, koniecznie musisz stworzyć swój własny challenge! Teraz wyjątkowo popularne są filmiki o gotowaniu. Zainspiruj się poprzednimi wyzwaniami i stwórz coś niesamowitego w swojej kuchni! Nam już ślinka cieknie….:D

5. ZADBAJ O RUCH

Możesz wspomóc swoje nowe Tik-Tokowe konto, udostępniając filmiki również na innych swoich kanałach jak Instagram czy Facebook. Potrzebujesz więcej obserwujacych? To będzie doskonały sposób na zwiększenie ruchu na swoim nowym profilu. Zaproś swoich przyjaciół do Tik-Tokowej zabawy i stwórzcie razem coś niesamowitego.

TIK TOK CHECK:

Odkryj więcej stylizacji idealnych do Tik-Tokowych wyzwań na www.tally-weijl.com