5 pomysłów na weekend

TALLY WEiJL
02/05/2021

1. Czas na relaks

Pinterest.ch

Czy kupowałaś ostatnio nowe perfumy, bomby do kąpieli, świece lub nieziemsko pachnące peelingi? A co z maseczkami do twarzy? Wiemy, że masz cały zapas tych wszystkich produktów. Cóż, wszystkie one idealnie pasują do kieliszka ulubionego wina, książki, którą właśnie czytasz… i gorącej kąpieli, oczywiście! Wskazówka od nas: wrzuć wcześniej ręcznik i szlafrok na kaloryfer, otulą Cię ciepło po wyjściu z wanny.

2. Dla tych, którzy lubią porządki

Pinterest.ch

Czy należysz już do klubu „Przechowam to w razie gdyby…?”. Wszyscy potrzebujemy więcej przestrzeni i nawet jeśli mamy ochotę zatrzymać wszystko, co kiedykolwiek kupiliśmy, możecie nam wierzyć – to nie jest dobra praktyka. Nie musisz wszystkiego wyrzucać na śmietnik, może akurat Twoje przyjaciółki przygarną coś do siebie? Zaufaj nam: poczujesz się szczęśliwsza i gotowa na nowe wyzwania.

3. Uwolnij swoją kreatywność

Pinterest.ch

Wyłącz na jakiś czas wszystkie ekrany wokół siebie. Zaangażuj się w coś kreatywnego, aby naprawdę odłączyć się od świata zewnętrznego. Odwróć swoją uwagę malowaniem, pisaniem, bądź tworzeniem nowych ubrań…

4. Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia

Quelle: Pinterest.ch

Oczywiście, wykonywanie ćwiczeń jest jednym z działań, które sprawią, że poczujesz się lepiej. Wybierz się na długi spacer, zacznij ćwiczyć jogę lub po prostu rozciągaj się. To Ci się opłaci.

5. Nowy wymiar gotowania

Pinterest.ch

Jeśli jesteś znudzona tymi samymi przepisami, zafunduj sobie zupełnie coś innego. Wystarczy znaleźć nowy tutorial na YouTubie i spróbować czegoś w 100% domowej roboty. Baw się przy tym dobrze, to będzie bardzo satysfakcjonujące doświadczenie.

Pomysły na outfit:

Entdecke mehr auf www.tally-weijl.com!