5 pomysłów na świąteczny make-up

TALLY WEiJL
12/09/2020

Specjalnie dla Ciebie mamy kilka makijażowych propozycji! Nie musisz się dłużej zastanawiać jaki makijaż wybrać na kolację z rodziną i przyjaciółmi. Czas na świąteczne ispiracje!

1. Ultra-słodka prostota

Via Pinterest.ch

Najsłodsza, makijażowa kreska jaką kiedykolwiek widzieliśmy! Makijaż świąteczny w wersji pro! Zainspiruj się lookiem Katy Perry w teledysku „Cozy Little Christmas” i odtwórz ten makeup u siebie w domu!

Zgarnij ten look:

2. Nowa klasyka

Via Pinterest.ch

Lubisz nietypowe podkreślenie oczu? Mamy dla Ciebie ultra ciekawą propozcyję. Do stworzenia tego makijażu potrzebujesz zaledwie białego eyelinera, błyszczku do ust oraz sztucznych rzęs.

Zgarnij ten look:

3. Ten błysk w oku

Via Pinterest.ch

Jeśli uwielbiasz mieć pięknie podkreślone oko – ten makijaż jest wprost idealny dla Ciebie. Dodaj delikatne kryształki na powiekę, a zyskasz jeszcze więcej oryginalności. Ten makijaż sprawdzi się na wyjątkowy czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zgarnij ten look:

4. Klasyczne, czewone usta

Via Pinterest.ch

Dla wszystkich dziewczyn, które kochają ponadczasową klasykę. Czerwone usta sprawdzą się dosłownie w każdej sytuacji i na każdą okazję. Przy tak mocno zarysowanych ustach, wystarczy, że delikatnie podkreślisz oko. Załóż czerwoną sukienkę i gotowe! Niech czerwień króluje podczas tegorocznych świąt!

Zgarnij ten look:

5. Tylko dla chętnych*

Via Pinterest.ch

Jeśli kręcą Cię makijażowe tutoriale, to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Taki makijaż jest jak zadanie z gwiazdką (tylko dla chętnych)! Spójrz na te wszystkie detale,  jesteś w stanie podjąć to wyzwanie?

Zgarnij ten look: