VIV x TALLY: The Chill Edit

Relaks jeszcze nigdy nie był tak ekscytujący! W sam raz na słoneczne dni, połączyliśmy siły z instababe @viv.may, aby zaserwować Ci najgorętsze trendy, które będziesz mogła nosić na okrągło tej wiosny. Podczas zajęć online… lub po prostu do wylegiwania się na kanapie.

Czytaj więcej

Tak się nosi #TallyStyle

Witamy na cotygodniowej rundzie naszych ulubionych stylizacji #TallyStyle. Zdaje się, że wiosna jest leniwa w tym roku. Nie oznacza to jednak, że nie możemy pokazać Ci najfajniejszych stylizacji tygodnia. Jesteśmy tutaj, aby Cię zainspirować!

Czytaj więcej

Wiosenne pomysły na trening

Masz dosyć siedzenia w domu? My też! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji na szybki trening w zaciszu domowym. Pamiętaj ruch to zdrowie, a sklepy stacjonarne przecież zamknięte :p…Odkryj nasze wskazówki jak dostarczyć porcję endorfin w szybki i przyjemny sposób.

Czytaj więcej

NOWY sezon – NOWY makijaż

W nowym sezonie czas na nowy makijaż. Oprócz porządków w szafie, zrób remanent w swojej kosmetyczce. Potrzebujesz inspiracji? Nie martw się…mamy dla Ciebie małe wskazówki co jest teraz w modzie. Zjedź na dół i zobacz sama!

Czytaj więcej

Tak się nosi #TallyStyle

Witamy na cotygodniowej rundzie naszych ulubionych stylizacji #TallyStyle. Wielkanocny weekend dobiegł już końca, a my muismy powrócić do pracy (całe szczęście, że wyluzowani i zrelaksowani). Jesteśmy tutaj, aby Cię zainspirować!

Czytaj więcej